MA250SH5 . LED Display Power Supply
Price: Contact
Code: Nguồn Điện Màn Hình LED MA250SH5
Status: Stocking
  • Origin: China
  • Brand: Gong Electric
  • Height: mm
  • Width: mm
  • Depth : mm
  • Weight: kgs
  • 1 year warranty
    Top selling products
✅ Product information MA250SH5 LED Screen Power Supply
✔ MA250SH5 . LED Display Power Specifications
Input voltage: 186-264Vac, 47-63Hz
Output Power: Up to 250W
Insulation: I/PO/P: 3.0KVac; I/P-FG: 1.5KVac; O/P-FG: 0.5KVac
Leakage Current: 0.30mA@230Vac